HAZAR İNŞAAT A.Ş.

Biz Kimiz?

Temelleri 1983 yılında atılan Hazar İnşaat A.Ş. turizm, emlak ve inşaat sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hakkımızda

İnşaat sektöründe kuruluşunun ilk yıllarında üstelendiği çeşitli taahhüt işlerinin yanı sıra 1999 yılından bu yana konut geliştirme alanına girmiştir. Antalya Lara bölgesinde tamamlanan 100 konutluk Özgülkent Sitesi, Konyaaltı bölgesinde tamamlanan 80 konutluk Tria Evleri şirketimizin tamamladığı başlıca projelerdir. 2010 yılında Elazığ şehir merkezinde bulunan Varan Otel’i bünyesine katarak turizm sektöründeki yatırımlarını arttırmıştır. 2021 yılında konut sektöründe projelerini tek çatı altında toplamak için “HAZARTEMA” markasını oluşturarak firma adına tescillemiştir.

Hazar İnşaat A.Ş. projelerinin katma değerini arttırarak müşterilerinin uzun vadede kazanç sağlamasını hedeflemektedir. Hazar İnşaat A.Ş. kurulduğu günden beri kaliteli, sağlam, değerli ve paydaşlarını düşünen projeler üretme hedefiyle ticari hayatına devam etmektedir. 

HAZAR insaat ekip 1

Ne yapıyoruz?

HAZAR İNŞAAT A.Ş. olarak, HAZARTEMA markası altında tasarım, kalite ve güvenliğe odaklanarak zamansız ve yenilikçi yaşam alanları inşa ediyoruz. Bizi öne çıkaran özelliklerimizle rakiplerimizden ayrılıyoruz. İşte yaptığımız temel unsurlar:

Deneyimli ve Bilgili Ekip

Profesyonellerden oluşan ekibimiz, hem yurtiçi hem de yurt dışında geniş deneyime sahip olup, her türlü projeyi yürütmek için donanımlıdır.

Kaliteye Odaklanmak

Binalarımızın güvenli, sağlam, dayanıklı ve en yüksek standartta olduğundan emin olmak için tüm projelerimizi kendi kalite kontrol ve güvence sistemimiz ile denetliyoruz.


Yaratıcı ve Zamansız Tasarımlar

Deneyimli ve donanımlı tasarım ekibimiz ve mimarlarımız ile bulunduğu konumu tamamlayan, zamana meydan okuyan ve fonksiyonel mekanlar yaratmaya inanıyoruz.

Gelecek İçin Yenilikçi ve Teknik Yaklaşım

Projelerimizin yenilikçi ve geleceğe hazır olmasını sağlamak için en son yenilikler ve teknolojilerle güncel kalıyoruz.


Mükemmel Konumlar

Projelerimizin arzu edilen, merkezi, kolay erişim sağlanan konumlarda olması için kapsamlı bilgi ve deneyimimizi özenle kullanıyoruz.

Değerli Yatırım

Müşterilerimizin yatırımlarına değer katacak şekilde tasarlanan projelerimiz akıllı bir yatırım tercihidir. Projelerimiz her zaman emsallerinden daha değerlidir ve zaman içinde bu değeri korur.


Seçkin Müşteri Portföyü

Müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılayan projelerimiz seçkin bir müşteri portföyü oluşturur. Bu müşteri portföyü bize olan talebi arttırır ve projelerimizin her zaman değerli olmasını sağlar.

Satış ve Satış Sonrası Hizmet

Müşterilerimize değer veriyoruz, tasarımdan inşaata ve inşaattan satış sonrasına kadar sürecin her adımında hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Başkanın Mesajı

Hazar İnşaat A.Ş.’nin Başkanı olarak, kurulduğu 1983 yılından bu yana kaliteli, değerli projeler üreten böyle bir firmaya liderlik etmekten gurur duyuyorum. Yenilikçi yaklaşımlarla kendimizi geliştirip, güncel teknolojileri takip ederek müşterilerimizin beklentilerine cevap veriyoruz. Güvenilirliğimiz ve profesyonelliğimiz uzun vadeli müşterilerimiz tarafından kanıtlanmıştır. Aynı başarıları yeni projelerimize aktararak, bilgi ve tecrübemizle geleceğe değer katmaya devam edeceğiz.

Mustafa Çetintaş

Yönetim Kurulu Başkanı

mustafa cetintas

Projelerimiz

Hazar İnşaat A.Ş. olarak kaliteli, modern projeler üretmekteyiz. Köklü deneyimimiz ve yenilikçi yaklaşımımız bizi diğerlerinden ayırıyor. Şimdi projelerimizi keşfedin.

HAZAR İNŞAAT A.Ş.

Bize Ulaşın

İyi tasarlanmış, yüksek kaliteli ve güvenli bir gayrimenkule sahip olmak ister misiniz? Hazar İnşaat A.Ş. hakkında daha fazla bilgi edinmek ve geleceğinize yatırım yapmaya başlamak için bugün bize ulaşın.