PROJELERİMİZ

HAZARTEMA vista RENKLI LOGO

Mimar Oya Saydam imzalı, zamansız tasarım çizgisiyle Elâzığ Çaydaçıra’da tarz sahibi, konforlu ve eşsiz peyzaja sahip 112 dairelik HAZARTEMA I vista projemiz yükseliyor!

sketch bg brown

Proje Konsepti

Elâzığ Çaydaçıra mahallesinde HAZAR İNŞAAT A.Ş.’nin yeni sembolü olacak HAZARTEMA I vista projesinin yüksek standartlarında bir yaşama adım atın.

Projemizde; geçmişten gelen ihtiyaçlarınızı dikkate alarak geleneksel çözümlere yer veriyor, aynı zamanda modern tasarım ve mimari anlayışla sizi geleceğe taşıyoruz. 8.400 m² alanda yükselen benzersiz 112 daire, 7 ayrı blokta konumlanıyor. Alanında uzman kişiler tarafından tasarlanan yemyeşil peyzaj alanı size ve ailenize hoşça vakit geçireceğiniz mekanlar sunuyor. Her daireye özel tahsis edilen kapalı otopark alanı sayesinde dışarıya çıkmadan direkt olarak evinize ulaşabilir, hava durumundan etkilenmemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bölgedeki tek gerçek site konsepti olan projemizde tek noktadan giriş-çıkış sağlayarak güvenliğinizden emin oluyoruz. Benzersiz site girişi sizi ve misafirlerinizi özel hissettirirken 7/24 güvenliğinizi sağlayan ekiplere ev sahipliği yapıyor. Büyük açıklıklı pencereler, düşünülmüş detaylar, fonksiyonel mutfaklar dairenize stil ve zarafet kazandırırken aynı zamanda sizin yaşam kalitenizi arttırıyor.

Dış Cephe

Elazığ’ın en özel mahallesi Çaydaçıra’da yer alan HAZARTEMA I vista projemizin ferah yeşil alanlarıyla bütünleşen eşsiz cephelerini ve peyzajını keşfedin.

Planlar

HAZARTEMA I vista projemizin yaşam tarzınıza göre profesyonel tasarım ekibimiz tarafından geliştirilmiş eşsiz 4,5+1 / 3,5+1 ve 2,5+1 daire seçeneklerine göz atın.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

İç Mekan

Her detayın en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü tasarımlarıyla HAZARTEMA I Vista projesinde, yaşayacağınız her anı olağanüstü hale getirecek etkileyici iç mekanları inceleyin.

Sanal Tur

HAZARTEMA I vista projesi ile üst düzey yaşamı deneyimleyin. Her dairemiz yenilikçi iç mekan, kullanışlı yaşam alanları, geniş pencereler, fonksiyonel mutfak ve çamaşır odası sunar.

{"id":1,"title":"4.5+1 Tip Salon","default":true,"thumb":"","img":{"src":"https:\/\/hazarinsaat.com.tr\/wp-content\/uploads\/2023\/12\/SALON.png","width":1688},"position":{"yaw":0.8956394716675682,"pitch":0.04444171231556382,"fov":1.4281683468936146}}
{"primaryColor":"#ffffff","secondaryColor":"#3f4c4f","autostart":1,"move":1,"zoom":0,"menu":0,"hideMenu":0,"hdesktop":"1-2","htablet":"1-2","hmobile":"1-1","zoomScroll":1,"fullImages":0,"gyro":0}

HAZAR İNŞAAT A.Ş.

Bize Ulaşın

İyi tasarlanmış, yüksek kaliteli ve güvenli bir gayrimenkule sahip olmak ister misiniz? Hazar İnşaat A.Ş. hakkında daha fazla bilgi edinmek ve geleceğinize yatırım yapmaya başlamak için bugün bize ulaşın.