Yasal Uyarı Metni

1. Hazar İnşaat A.Ş. bu web sitesinde yer alan bilgilerin tam ve doğru olduğunu garanti etmemektedir. İşbu web sitesinde yer alan beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmayacaktır ve bağlayıcı değildir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

2. Bu bilgiler doğrultusunda, Hazar İnşaat A.Ş. bu web sitesinin içeriğinde yer alan bilgilerden ve görsel malzemeden kaynaklanabilecek hatalardan, maddi veya manevi zararlardan hiçbir şekil ve surette sorumlu değildir.

3. Burada yer alan tüm bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Hazar İnşaat A.Ş. dilediği zaman, projenin herhangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, haber vermeksizin projedeki bazı özellikleri veya bilgileri veya projenin bazı bölümlerinin yapımını sınırlandırabilir.

4. Hazar İnşaat A.Ş. Projelerinin teknik özelliklerini ve ölçülerini değiştirme hakkına sahiptir.

5. Bu web sitesinin tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi, belge ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları Hazar İnşaat A.Ş. ’ye aittir. Bu web sitesinin tasarım yapısı ve içeriği, dosyada kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

6. Web sitesinde bulunan hiçbir bilgi ve/veya görsel; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, tasarım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir yere yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Web sitesinin bütünü ve/veya bir kısmı kaynak gösterilmeden başka bir yerde izinsiz olarak kullanılamaz.

7. Bu web sitesini incelemek için kullanan kişi ve/veya kişiler yukarıda yer alan tüm açıklamaları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

HAZAR İNŞAAT A.Ş.

Bize Ulaşın

İyi tasarlanmış, yüksek kaliteli ve güvenli bir gayrimenkule sahip olmak ister misiniz? Hazar İnşaat A.Ş. hakkında daha fazla bilgi edinmek ve geleceğinize yatırım yapmaya başlamak için bugün bize ulaşın.