PROJELERİMİZ

HAZARTEMA I amor Renkli

Şehrin merkezinde, mimar Oya Saydam tasarımıyla ve HAZAR İNŞAAT A.Ş. kalitesiyle yapılan 12 adetlik benzersiz HAZARTEMA I amor villa projesinde “country” yaşamın keyfiyle nefes alın.

sketch bg brown

Proje Konsepti

Şehir merkezinde yer alan konumuyla HAZARTEMA I amor projesi Elazığ’da villa tarzının zirvesini belirliyor. 2 Ayrı parselde toplam dokuz buçuk dönüm alan üzerine yayılan 12 adet villa yenilikçi tarzıyla huzurlu bir yaşam sunuyor. Her villaya ana yoldan bağımsız şekilde giriş yaparken, bahçe alanınızdan kayıp yaşatmıyor ve mahremiyetinizi koruyoruz.

“Akıllı Villa” altyapısıyla sıradanlıktan uzaklaşan bir deneyim sunan projemiz beklentilerinizi sonuna kadar karşılıyor. Villanın giriş katında bulunan ıslak hacme sahip odayı ister günlük kullanın isterseniz yatılı misafirlerinizi konaklatarak yaşam tarzınıza en uygun fonksiyonu seçin.

Uluslararası standartlara göre tasarlanan villamız tam kapsamlı yalıtımıyla hem konforlu bir yaşam sunuyor hem de ekonomik giderleriyle sürdürülebilirlik sağlıyor.  Çamaşır odası, teknik oda, büyük kiler, geniş açıklıklı pencereler, fonksiyonel ayrı mutfak gibi düşünülmüş detaylarıyla emsallerinden ayrılan villamız değerli bir yatırım aracı olarak ön plana çıkıyor.

Dış Cephe

Elazığ’ın merkezinde HAZARTEMA I amor villa projesi, benzersiz bahçe kullanım alanına sahip büyüleyici tasarımıyla dingin yaşamı yeniden tanımlıyor.

Planlar

5,5+1 düzeninde tasarlanan HAZARTEMA I amor villa projemizde; ihtiyaca uygun kullanım alanlarının, işlevsellik ve lüksle harmanlandığı mükemmelliğe adım atın.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

İç Mekan

HAZARTEMA I amor villa projesinde mahremiyetin ön planda olduğu dikkat çeken zarif iç tasarımın incelikli uyumunu keşfedin.

Sanal Tur

HAZARTEMA I amor projesi ile üst düzey yaşamı deneyimleyin. Her dairemiz yenilikçi iç mekan, kullanışlı yaşam alanları, geniş pencereler, fonksiyonel mutfak ve çamaşır odası sunar.

{"id":1,"title":"4.5+1 Tip Salon","default":true,"thumb":"","img":{"src":"https:\/\/hazarinsaat.com.tr\/wp-content\/uploads\/2023\/12\/SALON.png","width":1688},"position":{"yaw":0.8956394716675682,"pitch":0.04444171231556382,"fov":1.4281683468936146}}
{"primaryColor":"#ffffff","secondaryColor":"#3f4c4f","autostart":1,"move":1,"zoom":0,"menu":0,"hideMenu":0,"hdesktop":"1-2","htablet":"1-2","hmobile":"1-1","zoomScroll":1,"fullImages":0,"gyro":0}

HAZAR İNŞAAT A.Ş.

Bize Ulaşın

İyi tasarlanmış, yüksek kaliteli ve güvenli bir gayrimenkule sahip olmak ister misiniz? Hazar İnşaat A.Ş. hakkında daha fazla bilgi edinmek ve geleceğinize yatırım yapmaya başlamak için bugün bize ulaşın.